Cep teki çıplak fotolar net’e düştü

Amerikalı Philip ve Tina Sherman çifti, fast food devi McDonald’s’ı mahkemeye verdi. Gerekçe ise Tina Sherman’ın eşinin cep telefonunda bulunan çıplak fotoğraflarının internette yayımlanması

Amerikalı Çift, McDonald’s’a 3 milyon dolarlık dava açtı. Phillip Sherman, cep telefonunu ve içindeki fotoğrafları kazara Arkansas’taki McDonald’s’ın Fayetteville şubesinde bıraktığını söyledi. Sherman, çalışanların kendisi gelip telefonu alana kadar telefonu güvenli bir yerde tutacağına söz verdiklerini de dile getirdi.

Tina Sherman, eşinin telefonunu 5 temmuzda McDonald’s’ta unuttuğundan beri saldırganca telefon çağrıları ve SMS’ler aldığını belirtti. Bunun üzerine çift, Tina’nın eşine gönderdiği çıplak fotoğraflarının internette yayımlandığını öğrendi. Phillip ve Tina Sherman, sitede Tina’nın adı, adresi, telefon numarası ve fotoğrafları görüntülendiği için taşınmak zorunda kaldıklarını söyledi. Sherman ailesi McDonald’s şirketini ve Fayetteville şubesinin müdürü hakkında duygusal stres ile utanç yaşadığı ve itibarlarının zedelendiği gerekçesiyle dava etti. Çift ayrıca yeni bir eve taşındıkları için yaşadıkları mali zararın da karşılanması talebinde bulundu. Davalılar ise henüz konu ile yorumda bulunmadı. Tina Sherman’ın çıplak fotoğraflarını yayımlayan internet sitesi ise fotoğrafları kaldırdı.

çıplak fotoğraflar
çıplak resimler

1 Yorum yapıldı “Cep teki çıplak fotolar net’e düştü”

Bu Konu Yoruma Açık!

You must be Giriş yapılmış. Merhaba to post comment.

Taylanbey.com - 2008 |