Telefona ücretsiz müzik yükle

Cep telefonuna ücretsiz müzik yükleyebilirsin.

Cep telefonuna ücretsiz müzik indirmek için artık yasaları çiğnemeye gerek yok. İnternet bağlantısına sahip Symbian S60 işletim sistemli bir cep telefonunuz varsa istediğiniz şarkıları internet radyolarından indirebilirsiniz.

RapidSolution yazılım firmasının geliştirdiği Audials Mobile yazılımı sayesinde sadece istediğiniz bir şarkıyı girerek şarkıyı MP3 olarak telefonunuza indirebiliyorsunuz. Yazılım kendisi internet radyolarını tarayarak istediğiniz şarkının yayınlanmasını bekliyor ve yayın başlayınca otomatik olarak kaydediyor. Şarkınızı isterseniz şarkı adına, isterseniz de sanatçıya göre arayabiliyorsunuz.

İnternet radyolarından kayıt şu an için yasal bir sorun teşkil etmiyor. Bu kayıtlarınızı paylaşmadığınız sürece evinizden televizyon yayınlarını videoya kaydedip sonradan dinlemekten bir farkı yok.

Audials Mobile bütün Symbian S60 sistemlerle uyumlu. Bu Nokia N95, N96 veya 5800 XM gibi Nokia modellerinde ve bazı Samsung telefonlarda kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bizim önerimiz bu yazılımı bir kablosuz ağ bağlantı desteği olan telefonla, kablosuz ağdan bağlanırken kullanmanız. Aksi faturanızda halde yüklü internet kullanımlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Ücretsiz tanıtım sürümünü buradan indirebileceğiniz yazılımın bir kullanım süresi kısıtlaması yok. Tek kısıtlama, günde iki adet ile sınırlandırılmış kaydetme işlevi. Bundan kurtulmak için ise 20 TL ödemeniz gerekli.

11 Yorum yapıldı “Telefona ücretsiz müzik yükle”

 1. nurcan diyor ki:

  ben inna ve ismayıl yekayı istiyorun sizmi atıcanız bilgisayara yoksa bizmi atıcaz lütfen sesimi duyun??

 2. buse diyor ki:

  jennefer lopez shakira one direction

 3. MELİS diyor ki:

  gercekten cok hos bir sarkı

 4. simge diyor ki:

  DON OMAR – DANZA KUDURO

 5. JB FAN diyor ki:

  JUSTİN BİEBER BAYB ENNİE MEENİE

 6. burak diyor ki:

  gripin durma yagmur durma

Bu Konu Yoruma Açık!

You must be Giriş yapılmış. Merhaba to post comment.

Taylanbey.com - 2008 |